O nás

Jsme malá rodinná firma působící v Zatoru a okolí, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem vánočních stromků, kavkazských jedlí a smrků. Kromě toho se zabýváme chovem kaprů. Naše činnost je založena na tradičních hodnotách, jako je RODINA, INTEGRITA a DŮVĚRA. A to zase oceňují zákazníci a obchodní partneři.

Na trh s vánočními stromky jsme vstoupili v roce 2010. Bylo to v nejisté době, uprostřed celosvětové krize, kdy mnoho průmyslových odvětví zaznamenávalo ztráty a propouštělo zaměstnance. Tehdy jsme učinili odvážné rozhodnutí a rozhodli jsme se vytvořit mezeru pro vánoční stromky. Díky navázání partnerství s lídrem dánského trhu s vánočními stromky a tvrdé práci se vánoční stromky dovážené z Dánska staly obchodním hitem.

Od počátku jsme dbali na vysokou kvalitu vánočních stromků, což je výsledkem pravidelných cest do Skandinávie, kde jsme osobně vybírali ty nejlepší exempláře a dohlíželi na jejich balení a přípravu k přepravě – tak je tomu dodnes. Krásné, tvarované a husté jedle se staly téměř okamžitě hitem, protože splnily sny zákazníků, kteří chtěli mít doma vánoční stromek jako z filmu. Kvalita se nezměnila a obliba rostla, takže jsme časem otevřeli další místa, kterých je nyní 8. Mezitím jsme rozšířili náš sortiment o smrky. Rostoucí obrat nás přiměl investovat do vlastního vozového parku dodávkových vozidel. Umožňují nám splnit jakoukoli objednávku bez ohledu na množství nebo vzdálenost. Kromě toho máme dobře propojené sběrné místo „Wadowicka“ v Zatoru.

Každý zákazník (velkoobchod i maloobchod) se může spolehnout na naši pomoc a odborné rady při výběru vhodného vánočního stromku. Není přece nic uspokojivějšího než pocit z úspěšného vánočního nákupu.